Pistolety ASG do gier militarnych

0
2821

Pistolety ASG są obecnie dość popularną kategorią broni pneumatycznej. Osoby używający tej broni nazywają tą kategorię miękkim pneumatycznym pistoletem, ponieważ strzela ona nie ołowiem ani stalowymi kulami, ale plastikowymi kulkami, przeważnie sześć milimetrów. Nawiasem mówiąc, broń ASG również należy do kategorii airsoft. Ta gra wojenna szybko zyskuje na popularności, więc w naszym kraju w punktach sprzedaży pneumatyki pojawiają się wyspecjalizowane sklepy airsoftowe i działy tematyczne.

Czym charakteryzują się pistolety ASG?

Ogólnie rzecz biorąc, broń typu ASG można podzielić na dwa typy: pistolety i karabiny maszynowe wielokrotnego ładowania. Dla takiej gry jak airsoft ważne jest, aby broń była nie tylko wysokiej, jakości technicznej, ale także zewnętrznie przypominała daną broń. Dlatego ważne jest, aby wybrać pistolet ASG i inne rodzaje broni ze szczególną ostrożnością, jeśli chce się czerpać największą przyjemność z gry.

Wybierając pistolet do ASG, ważne jest nie tylko uwzględnienie właściwości technicznych i konstrukcji, ale także wygody modelu. Przecież przez większość czasu pistolet będzie w kaburze gracza i zostanie wyjęty tylko w nagłych wypadkach, na przykład, gdy w głównym magazynie broni nie ma ani jednej kasety, a ostrzał jest pilnie potrzebny.

Oferta sklepu z militariami zawiera takie pistolety ASG jak:

Pistolety ASG – sprężynowe (przykłady)

 • Pistolet ASG Walther P22Q MS
 • Pistolet ASG Beretta PX4 METAL
 • Pistolet ASG Heckler & Koch USP compact
 • Pistolet ASG Combat Zone 19ELEVEN
 • Pistolet ASG CZ SP-01 Shadow.

Pistolety ASG – rodzaj zasilania na CO2 (przykłady)

 • Rewolwer ASG Ruger Superhawk 6
 • Pistolet ASG Heckler & Koch USP metal
 • Pistolet ASG Heckler & Koch USP GBB
 • Pistolet ASG Combat Zone PII Para
 • Rewolwer ASG, CO2 Dan Wesson 4” Silver.

Pistolety ASG – rodzaj zasilania: green gaz

 • Pistolet ASG GBB Beretta M9 A3 – FDE
 • Pistolet ASG Walther PPQ M2 metal
 • Pistolet ASG Heckler & Koch USP.45.

Jaki rodzaj pistoletów ASG wybrać?

Zaleca się zakup pistoletu ASG do gier airsoftowych, nie plastikowego, ale metalowego. Po pierwsze, zapewni oddanie wizualne prawdziwej broni, a po drugie, modele metalowe są zwykle znacznie lepszej, jakości i można korzystać z nich o wiele dłużej. Chociaż oczywiście na rynku broni pneumatycznej można również znaleźć modele pistoletów z tworzyw sztucznych, które nie są gorsze od ich odpowiedników wykonanych z metalu, zarówno pod względem technicznym, jak i wyglądu lub właściwości praktycznych.

Przykłady pistoletów ASG

  Metalowy pistolet elektryczny ASG Walther P-99 DAO został wyprodukowany z dodatkiem polimeru. Jest to wierna replika posiadająca selektor ognia (pojedynczy lub ciągły). Ten model jest przystosowany do obsługi zarówno przez osoby prawo i leworęczne. Po naciśnięciu bezpiecznika mechanicznego umieszczonego w uchwycie można oddać strzał. Pistolet ASG ASG Walther P-99 DAO wyróżnia się szybkostrzelnością i celnością, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany do różnych rozgrywek związanych z grami militarnymi na niedużym dystansie. Broń posiada: tryb strzelania: wielostrzałowy, kaliber: 6 mm.

Pistolet ASG Beretta M9 World Defender

Wielostrzałowy pistolet ASG Beretta M9 World Defender sprężynowy z pojedynczym trybem ognia. Jest to broń będąca repliką pistoletu, którym posługiwali się żołnierze amerykańskiej armii. Zamek i szkielet tego modelu wyprodukowany jest ze wzmocnionego abs-u dając dużą odporność mechaniczną. Lufa i części wewnętrzne broni są metalowe. Pistolet ASG jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ jego uchwyt jest teksturowany i dobrze przylega do ręki.

Pistolet ASG Legends P08 CO2

  Pistolet ASG Legends P08, CO2 jest doskonałą repliką pistoletu Parabellum P08. Został wyprodukowany z metalu, jedynym wyjątkiem jest okładzina rękojeści. Ten model posiada 12 gramową kapsułę, CO2, która pozwoli użytkownikowi oddać 80 strzałów. Broń charakteryzuje się dobrą celnością i zasięgiem dzięki zastosowaniu systemu hop-up. Specjalny bezpiecznik uniemożliwia oddanie niekontrolowanego wystrzału. Pistolet ASG Legends P08, CO2 jest często wykorzystywany przez grypy rekonstrukcyjne. Cieszy się także zainteresowaniem wielu kolekcjonerów.

Źródło: http://podbierak.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here