Przeszczep włosów

Ludzie, których dotyka problem łysienia szukają rozmaitych sposobów, żeby sobie z tym poradzić. W telewizji można zobaczyć wiele reklam szamponów oraz preparatów, które rzekomo skutecznie zwalczają to zjawisko.

Cena zabiegu

Efekty są jednak czasami niewystarczające i ludzie decydują się na przeszczep włosów Warszawa cena takiego zabiegu waha się od 1500 złotych do nawet 10000 tysięcy złotych. Jednak klinika włosa Warszawa oferuje także korzystne raty. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet osoby mniej zamożne mogą sobie pozwolić na przeszczep włosów Warszawa opinie są w większości pozytywne. Jednak też wiele zależy od chirurga plastycznego do którego się zgłosimy. Sam zabieg wymaga dużej precyzji oraz doświadczenia. Problem łysienia dotyka nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Sam zabieg polega na tym, że mieszki włosowe przeszczepiane są w miejsca, które zostały pozbawione jakichkolwiek włosów. Takie miejsce nazywane jest okolicą biorczą. Łysienie charakteryzuje się tym, że włosy najczęściej wypadają z wierzchołka głowy, a boki oraz tył pozostają owłosione.

Gdzie najczęściej pojawia się łysienie

Okolica centralna głowy oraz okolica czołowa są najbardziej narażone na wypadanie włosów. Dobrym sposobem jest najpierw przetestowanie szamponów na porost włosów, a jeżeli to nie zadziała to wtedy zdecydować się na przeszczep włosów Warszawa cena zabiegu zależy od kliniki, którą wybierzemy. Nie istnieje jednak najlepsza klinika włosa warszawa jest miastem, w którym znajdziemy wielu doskonałych fachowców. Dla ludzi, którzy decydują się na przeszczep włosów Warszawa opinie są bardzo ważne, ponieważ w ten sposób można dowiedzieć się od innych pacjentów, czy są zadowoleni z wykonanego zabiegu.

Pierwszy przeszczep włosów

Dla wielu osób transplantacja włosów jest ostatnią szansą, żeby zastopować proces łysienia. Z biegiem lat coraz więcej ludzi decyduje się na ten zabieg, a technologia idzie cały czas do przodu i dysponujemy obecnie kompleksowymi narzędziami, które mogą rozwiązać ten problem. Pierwszy przeszczep włosów został wykonany przez japońskiego lekarza w 1939 roku. Warto zwrócić uwagę, że włosy przeszczepione do nowego miejsca nabierają cech charakterystycznych dla okolicy biorczej. Jedną z najpopularniejszych metod przeszczepu włosów jest FUE. Pozostawia one bardzo małe, praktycznie niewidoczne blizny. Są one tak małe, że nie widać ich nawet po ogoleniu głowy na zero. Mieszki włosowe są wszczepiane na głębokość zaledwie jednego milimetra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here