naturalne brwi

Brwi są bardzo ważnym elementem naszej twarzy. Podkreślają nasze rysy i nadają kształt naszemu oku. Właśnie dlatego nie możemy o nich zapomnieć podczas wykonywania makijażu. Jakich produktów używać? Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z makijażem i zakupujemy pierwsze kosmetyki, czy jesteśmy już bardziej doświadczeni, brwi są istotnym elementem tej rutyny.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/produkty-do-brwi/

Ideale brwi – jak je zrobić?

Jeśli nigdy wcześniej nie dotykaliście swoich brwi i nie regulowaliście ich, polecamy wizytę u dobrej i sprawdzonej kosmetyczki. Kształtu brwi nie powinniśmy dobierać do tego jest obecnie modne i na topie, a do swojej twarzy. Dlatego jeśli nie czujecie się pewnie, najlepiej będzie oddać się w ręce specjalisty.

Wyregulowane brwi łatwiej będzie nam również pomalować, zagęścić, nawet jeśli są one bardzo jasne, jak w przypadku blondynek. Koszt takiego „zabiegu” to zazwyczaj jedynie kilkanaście złotych. Po pierwszej wizycie możemy już sami dokonywać poprawek, gdy włoski zaczną odrastać i będzie to znacznie łatwiejsze zadanie.

Produkty do brwi – pomada

Pomada do brwi to absolutny hit ostatnich czasów. Polecany i używany przez wizażystki. Świetnie sprawdzi się dla tych osób, które lubią mocniejszy i wyrazistszy makijaż. Oprócz pomady, którą kupimy już od kilkudziesięciu złotych, potrzebujemy dodatkowo skośnego pędzelka i oczywiście szczoteczki.

Pomady nie polecamy dla osób początkujących, jako że łatwo z nią przesadzić i zrobić sobie krzywdę. Początki naszych brwi powinny mieć efekt ombre, czyli zaczynać się od jaśniejszego koloru i stopniowo przechodzić w mocniejszy. Nie potrzebujemy w tym celu dwóch produktów, a jedynie doświadczenia i precyzji.

Produkty do brwi – cienie

Kolejnym produktem do podkreślenia brwi są cienie. Często możemy je kupić już w zestawie z pędzelkiem oraz woskiem do ułożenia włosków. Są proste w użyciu, jednak najważniejszym elementem jest odpowiednie dobranie koloru.

Osoby o jasnym kolorze włosów mogą mieć z tym problem. Często cienie do brwi wyglądają ładnie w opakowaniu, a po nałożeniu na twarz stają się pomarańczowe czy rude. W przypadku cieni do brwi najważniejsza jest metoda prób i błędów oraz testowanie produktów, aż do momentu, w którym znajdziemy ten idealny.

Zobacz też: http://alebutik.pl/gdzie-tanio-kupic-rosliny-kwiaty-po-kosztach/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here