Liposukcja - czego można od niej oczekiwać?

Liposukcja nie musi kojarzyć się lenistwem, które prowadzi do „pójścia na łatwiznę”. Kiedy diety, ćwiczenia i inne metody nie przynoszą zamierzonych efektów, faktycznie zabieg odsysania tłuszczu może okazać się jedyną drogą do spełniania marzeń o idealnej sylwetce. Jakie rzeczywiście można osiągnąć efekty?

Liposukcja efekty – czy wyobrażenie zawsze pokrywa się z rzeczywistością?

Odsysanie tłuszczu przed i po może wielu zaskoczyć. Faktycznie, zabieg przeprowadzany jest w celu wymodelowania sylwetki i pozbycia się nadmiaru tkanki, która nieestetycznie osadza się (szczególnie) na brzuchu, biodrach, udach lub pośladkach, ale czy po wyjściu z sali operacyjnej można się spodziewać pozbycia „oponki” i zaznaczonych mięśni?

Liposukcja efekty na pewno ucieszą i będą widoczne „gołym okiem”, ale nie można wyobrażać sobie sylwetki znanej trenerki fitness zaraz po zabiegu. Dlaczego? Ponieważ zabieg powinien być jedynie początkiem pracy nad sobą i życia w zgodzie z właściwą dietą i wysiłkiem fizycznym.

Liposukcja – kto powinien się na nią zdecydować?

Można się napatrzyć na obrazy, które prezentują odsysanie tłuszczu przed i po, ale efekt finalny jest zawsze indywidualny i uwarunkowany wieloma czynnikami.

Do zabiegu poleca się przystąpić osobom, które borykają się z otyłością lub nadwagą, z którymi od dłuższego czasu sobie nie radzą. Jakich efektów mogą się spodziewać?

Zdecydowane zmniejszenie obwodów w wybranych partiach ciała, które na pewno ucieszy i będzie bodźcem do zmiany stylu życia. Nie można założyć, że z rozmiaru XXL wejdzie się w S, ale przy utrzymaniu prawidłowej diety oraz włączeniu aktywności fizycznej, na pewno można oczekiwać kolejnych zmian we własnej figurze.

Liposukcja efekty – jak je utrzymać?

Chcąc być bardziej pewnym siebie, bez przeszkód zakładać ubrania, które się podobają oraz być zdrowym, należy dbać o utrzymywanie efektów przeprowadzonej liposukcji. Co to znaczy?

Jeśli dotychczasowymi nawykami było podjadanie chipsów, sięganie po niezdrowe jedzenie, picie sporej ilości napojów gazowanych lub objadanie się po nocach, należy to zmienić. Zbilansowana dieta jest kluczem do braku ponownego osadzania się tłuszczu, a tym samym przywrócenia dawnej sylwetki.

Pożądana jest aktywność fizyczna, która nie tylko pozwoli utrzymać efekty liposukcji, ale przede wszystkim je pogłębiać, doprowadzając do kolejnego zrzucania kilogramów i centymetrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here