Kto powinien się zdecydować na zabieg kriolipolizy

Dla osób mających trudności z redukcją ilości tkanki tłuszczowej w końcu znaleziono odpowiednią formę terapii. Jest nią kriolipoliza. Poniżej zastanowimy się wspólnie kto powinien się poddać takiemu zabiegowi i jakich efektów można się spodziewać.

Dla kogo zamrażanie tkanki tłuszczowej

Jeżeli próbowałeś już wszystkiego i nie potrafisz spalić tłuszczu z newralgicznych miejsc, to właśnie Ty powinieneś się zastanowić nad kriolipolizą. Jej największą zaletą jest miejscowe działanie, czyli usuwamy tłuszcz z obszaru ciała, gdzie najtrudniej jest się go pozbyć. Jeżeli chodzi o zabieg jakim jest kriolipoliza Warszawa to miasto w którym znajdziesz najlepszych fachowców tym temacie. Inna nazwa tych zabiegów to coolsculpting. Podstawą działania i skuteczności zamrażania tkanki tłuszczowej jest fakt, że komórki tłuszczowe pod wpływem niskiej temperatury ulegają degradacji. Już jednorazowe zabiegi przynoszą widoczne efekty, których trudno szukać nawet w najbardziej skomplikowanych i niskokalorycznych dietach. Poza tym, efekt otrzymujesz natychmiastowo, a dieta musi trwać minimum kilka tygodni, aby zdrowo stracić na wadze. Coolsculpting jest przede wszystkim skierowany do osób chcących przeprowadzić korekcję talii czy innych miejsc, gdzie trudno pozbyć się tłuszczu.

Bezpieczeństwo stosowania metody coolsculpting

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy zamrażanie tkanki tłuszczowej jest niebezpieczne. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które nie niesie za sobą żadnych niebezpiecznych konsekwencji. Aby mieć stuprocentową pewność, że zabieg może pacjentowi zaszkodzić, przed jego wykonaniem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad. Na jego podstawie zostają określone przeciwwskazania, które uniemożliwią przeprowadzenie zabiegu. Po ustaleniu wszystkich szczegółów mamy zupełną pewność i możemy bez większych wątpliwości poddać się zamrożeniu tkanki tłuszczowej.

Zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów z doświadczeniem

Do przeprowadzenia takich zabiegów nie wybieramy przypadkowych ludzi. Są to specjaliści, którzy swoim doświadczeniem wyróżniają się na tle konkurencji. Jeśli chodzi zabieg, jakim jest kriolipoliza Warszawa jest miejscem, gdzie znajdziesz naszą klinikę oraz zespół świetnie wyszkolonych chirurgów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here