Gry planszowe

Współczesne gry planszowe stanowią krok milowy wobec popularnych gier, jakie znamy sprzed dwóch, czy trzech dekad. Producenci zabawek, świadomi tego, jak wielu bodźców dostarczają naszym dzieciom gry komputerowe i aplikacje na urządzenia mobilne, dwoją i się troją, by zainteresować swoją ofertą. A jest w czym wybierać. I warto! Gry planszowe są gwarancją dobrze spędzonego wspólnie czasu. Integrują, uczą mądrej rywalizacji, podejmowania decyzji i odpowiedzialności. Warto pamiętać, że gry planszowe są rekomendowane przez psychologów i pedagogów.

W sklepie yoggi.pl znajdziecie szeroki wybór gier planszowych – od najprostszych po skomplikowane, od klasycznych po nowoczesne... Te ostatnie coraz częściej wykraczają poza dwa wymiary planszy.

  • Najmłodszym polecamy proste i edukacyjne memo lub klasyczną grę kółko-krzyżyk. Uczą spostrzegawczości, trenują pamięć i strategiczne myślenie.
  • Łowienie rybek – tę grę znajdziecie na yoggi.pl w różnych wersjach. Ta klasyczna zabawa zajmie głównie przedszkolaki. Uczy zręczności i cierpliwości.
  • Klasyczne odsłony gier z dzieciństwa rodziców i dziadków? Oczywiście, że tak! Ożywcie wspomnienia i zbawcie się z Waszymi pociechami w kapsle Trefla!
  • Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla dziecka z pierwszych klas podstawówki, to gorąco polecamy gry, które pozwalają na zabawę symulującą codzienne obowiązki dorosłych. Z pozoru nieciekawa wizyta na poczcie lub w sklepie, dla dziecka może się okazać sposobem na nie lada zabawę.
  • Szachy i warcaby – niezmiennie klasyk wśród gier niemalże każdego dziecka. Uczą strategicznego myślenia, odpowiedzialności za podejmowane decyzje, sprzyjają szarym komórkom. Doskonałe na prezent dla dziecka i dla dorosłego.
  • Planszowa gra zręcznościowa? Tak, to możliwe! Rodzinne gry zręcznościowe od lat biją rekordy popularności. Zaskakujące rozwiązania producentów gwarantują solidną zabawę nie tylko dla maluchów. W yoggi.pl znajdziecie szeroką ofertę gier planszowych. Szukacie Chicken Bonanza z Trefla? Liska Chytruska z Granny? A może niekwestionowany hit - La Cucaracha Ravensburgera? Najlepsze gry zręcznościowe znajdziecie u nas w niskich, najlepszych cenach. Jeśli brakuje Wam ruchu polecamy Kurzy Wyścig firmy Tactic – nie usiedzicie w miejscu!
  • Lubicie łamigłówki? Zerknijcie, jakie skarby kryją nasze magazyny!
  • Kto powiedział, że nauka nie może być zabawą? Polecamy fantastyczne gry edukacyjne dla dziecka w każdym wieku. Tylko u nas znajdziecie lubiane przez dzieci i dorosłych Zagadki smoka Obiboka od Granny. A może Quiz zoologiczny tego samego producenta? Litery i słowa lub Poszukiwacze zaginionych liczb Trefla? To tylko niektóre z naszych propozycji. Gra z językiem angielskim? Tę także znajdziecie ją na yoggi.pl. 
  • Co powiecie na strategiczną grę planszową? Bitwa lądowa, morska, czy powietrzna? Do wyboru, do koloru!
  • Klasyczne Scrabble lub ich odpowiednik - polski Remik? Te gry nigdy się nie starzeją!

Jeśli szukacie mądrego prezentu dla małego dziecka, nastolatka lub dla dorosłego – gry planszowe będą odpowiedzią na wasze poszukiwania. Miłej zabawy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

POCZTA- SKLEP

34,95 PLN*
* z podatkiem VAT

ŚWIAT 50 GIER

44,95 PLN*
* z podatkiem VAT

GRA FINANSE

48,95 PLN*
* z podatkiem VAT

DUŻA POCZTA

48,95 PLN*
* z podatkiem VAT